często słyszę, że zdrowa żywność kosztuje więcej niż niezdrowe jedzenie. Studenci mówią, że chcieliby lepiej jeść, ale nie stać ich na to. Istnieje silne przekonanie, że gotowanie od zera kosztuje fortunę, a przy jedzeniu na wynos w cenie zaledwie 1 zł, nie mają oni żadnej motywacji do zmiany swojego zachowania.

w minionej dekadzie media zwracają coraz większą uwagę na zdrowe odżywianie, a także rosną historie o kosztach zdrowego odżywiania, które wpływają na postrzeganie społeczeństwa. Niektóre badania porównujące cenę za kalorię żywności sugerują, że mniej zdrowa żywność jest często tańsza, ale nie opowiadają całej historii. Wskaźniki wykorzystywane do pomiaru kosztów są ważne.

rozważmy przykład dwóch garnków deseru czekoladowego, jednego zwykłego i drugiego o mniejszej zawartości tłuszczu. Używając miary ceny za kalorię, deser o niższej zawartości tłuszczu wydaje się droższy niż zwykły garnek, ponieważ zawiera mniej kalorii. Ale badania porównujące cenę za jednostkę masy żywności z tej samej grupy żywności sugerują, że zdrowe opcje są często tańsze-na przykład 200 g ciecierzycy w porównaniu z 200 g boczku. Ten ostatni jest bardziej znaczącym środkiem, ponieważ większość ludzi kupujących żywność myśli o ilości, którą kupują, a nie o tym, ile kalorii otrzymują za swoje pieniądze.

zmiana nawyków wcześnie

poszerzanie talii jest coraz większym problemem zdrowia publicznego. Na całym świecie wskaźnik otyłości potroił się od 1975 roku. Według Światowej Organizacji Zdrowia ponad 1.9 miliardów dorosłych ma nadwagę, z czego 650 milionów jest otyłych.

młode pokolenie jest szczególnie dotknięte wysokokalorycznymi, niskokalorycznymi produktami spożywczymi. Wysoki poziom cukru, tłuszczu i soli stawia dzieci na zwiększone ryzyko cukrzycy typu 2 i chorób serca, nie wspominając o ekstrakcji zęba. Być może bardziej niepokojące jest to, że nawyki ukształtowane w dzieciństwie wydają się trzymać na całe życie. Jest to tragedia, ponieważ tych problemów można uniknąć. Można jeść zdrowo za mniej-znacznie mniej – niż cena cheeseburgera. Sednem problemu nie jest koszt, ale wiedza, umiejętności i czas.

jesteśmy coraz bardziej uwarunkowani, aby myśleć o zdrowej żywności jako drogiej, ze względu na cenę mięsa, ryb i nabiału, wzrost „superfoods” i wyższe koszty produktów ekologicznych. Ale pożywne jedzenie nie musi kosztować Ziemi. Koktajle z nasion Chia są drogim luksusem; podstawowe pożywienie-marchew, soczewica, ziemniaki – jest tanie jak chipsy.

globalny wskaźnik otyłości potroił się od 1975 roku. kwanchai.c/.com

ubóstwo czasu

ubóstwo jest wyczerpujące, a to częściowo napędza wybory żywieniowe. Często ostatnią rzeczą, jaką ludzie chcą zrobić pod koniec długiego dnia, jest gotowanie, więc tanie posiłki na wynos są atrakcyjne.

osoby o niskich dochodach częściej kupują pokarmy o dużej zawartości kalorii zamiast owoców lub warzyw, ponieważ są bardziej sycące. Ale podczas gdy cheeseburger może zapełnić cię dłużej niż jabłko, niezdrowe jedzenie jest szkodliwe dla naszego zdrowia.

można ugotować sycący, zdrowy posiłek w bardzo krótkim czasie, jak wielokrotnie pokazywał Brytyjski pisarz kulinarny Jack Monroe. Na przykład jej przepis na zapiekankę z cukinią, pomidorem i serem kosztuje 33 pensy i trwa osiem minut. Jest zdrowsze i tańsze niż jedzenie na wynos.

ale promowanie zdrowego odżywiania się w społeczeństwie ubogim w pieniądze i czas jest trudne, a samo uczenie się gotowania tego nie zrobi. Kampania Jamiego Olivera, mająca na celu nauczenie ludzi o niskich dochodach gotowania, o dobrych intencjach, wyobcowała większość jego zamierzonej publiczności, demonizując indyczego twizzlera i dalej stygmatyzując rodziny żyjące na ostrym końcu polityki oszczędnościowej w Wielkiej Brytanii. To, co jemy, ma kluczowe znaczenie dla naszej tożsamości, a strategie dotyczące diety muszą to rozpoznać, jeśli mają działać.

najlepsze porady

więc jak można lepiej jeść przy budżecie? Mięso i ryby należą do najdroższych produktów na liście zakupów, podczas gdy białko roślinne często kosztuje mniej. Rośliny strączkowe (fasola, groch i soczewica) są pożywne, bardzo tanie i dobrze sprawdzają się zamiast mięsa.

nie daj się zwieść drogim „pożywieniom”; nie ma uzgodnionej definicji tego terminu, a wiele tak zwanych oświadczeń zdrowotnych dotyczących pożywienia pozostaje niesprawdzonych. Po prostu zwiększenie objętości i różnorodności owoców i warzyw w diecie zmniejsza ryzyko złego stanu zdrowia i nie musi być kosztowne.

mrożone, konserwowane i suszone owoce i warzywa są często tańsze niż świeże, ale zachowują swoje składniki odżywcze. Przechowują również dłużej, co oznacza mniej marnowania żywności.

Warzywa konserwowe są często tańsze niż świeże, ale nadal mają wszystkie składniki odżywcze. Rrraum/. com

unikaj kupowania przetworzonej żywności; często możesz szybko i łatwo przygotować podobne Dania za znacznie mniej. Ten przepis na sos do makaronu kosztuje 50 pensów za cztery porcje, podczas gdy słoik sosu do makaronu kosztuje ponad cztery razy tyle, a jako bonus będziesz dokładnie wiedział, co w nim jest.

dieta ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a sam koszt jedzenia nie powinien powstrzymywać ludzi przed dobrym jedzeniem. Niezdrowe jedzenie może być tanie i smaczne, ale pomysł, że zdrowa żywność jest droga, to tylko fikcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.